HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
1989 Yılında Akşehir’de kurulan Firmamız, Süpermarket İşletmeciliğine ek olarak baharat, kuruyemiş ve bakliyat üretimi, bu ürünlerin pazarlama ve satış hizmetlerinin yanı sıra birçok yerli ve yabancı markayı ulusal ve yerel piyasaya sürerek üretici firmalar için de önemli sayılacak bir Pazar oluşturmayı başarmıştır. Bu başarımızın ardında kalite ve hizmet anlayışımız yatmaktadır.
 
Firmamız, gerek kendi üretimi olan ürünleri gerekse pazarlamasını yapmış olduğu ürünleri özenle seçer ve piyasasına özenle sunar. Bünyemizde kurulu bulunan modern paketleme tesislerinde el değmeden, her ebatta ve gramajda paketleme işlemi yapma kabiliyetine sahiptir. Güvenilirliği, İstikrarı ön planda tutan Firmamız, Çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile bir bütün olarak takım ruhu içinde çalışmak, müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurarak, karlılık ile büyümeyi  başarabilen bir firma olarak perakende sektöründe faaliyetini sürdürmektedir.

 
 
Sektöründe çeyrek asırı dolduran firmamız mağazalarıyla, benzerleri arasından sıyrılmış; güvenilir ürünleri, modern yüzü ve dinamik yapısı ile müşterileri için ayrıcalıklı bir konuma yerleşmeyi başarmıştır. 
 
Emin adımlarla istikrarlı bir şekilde büyüyen firmamızın marka konsepti hizmet odaklıdır. Gıda sektöründe oluşan tüm bilgi ve birikiminin merkezine müşteri memnuniyetini yerleştiren firmamız öncelikli olarak müşterisinin memnuniyetine hizmet etmektedir. Bu anlayıştan hareketle geniş kullanım alanına sahip bir şekilde yapılandırılan mağazalarımız müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri çeşitli bölümlerden oluşmaktadır.
 
Sonsuz güveniniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.